HBO Max je teraz Max

HBO Max je teraz Max. Toto potrebujete vedieť:

Ako si aktualizujem Max?

Na zariadeniach, kde máte aplikáciu HBO Max, navštívte obchod s aplikáciami, vyhľadajte Max a zvoľte možnosť stiahnutia.

Ak potrebujete pomoc s prechodom na Max, choďte do časti Aktualizovať HBO Max na Max.

Keď ste už nainštalovali Max, môžete aplikáciu HBO Max odstrániť zo svojho zariadenia.

Ako sa Max líši od HBO Max?

Max obsahuje rozšírenú knižnicu nabitú titulmi rôznych žánrov – od true crime cez dokumenty, reality show, relácie o varení, tituly pre rodiny i najmenších až po živé športové prenosy:

 • To najlepšie z HBO Max: seriály a filmy HBO, Max Originals a vybrané seriály a filmy z dielní Warner Bros., DC univerza, Cartoon Network, Looney Tunes, Adult Swim a ďalšie.
 • To najobľúbenejšie z Discovery: Najlepšie reality show a mnoho ďalšieho.

Tu je niekoľko zmien, ktoré sme urobili:

 • Personalizovaný výber titulov a vylepšené vyhľadávanie
 • Vylepšený výkon
 • Jednoduchšie prihlásenie a používanie
 • PIN profilu pre profily dospelých a detské profily
 • Nové skupiny a žánre
Ako môžem získať Max?
Súčasní predplatitelia HBO Max

Súčasní predplatitelia HBO Max majú prístup k Max.

Na zariadeniach, kde máte aplikáciu HBO Max, navštívte obchod s aplikáciami, vyhľadajte Max a zvoľte možnosť stiahnutia. Keď ste si nainštalovali Max, môžete aplikáciu HBO Max odstrániť.

Ak potrebujete pomoc s prechodom na Max, choďte do časti Aktualizujte HBO Max na Max.

Ako sa môžem prihlásiť do Max?

Na zariadeniach, kde ste mali nainštalované HBO Max, by ste sa nemali musieť prihlasovať. Ak áno, zvoľte Prihlásiť sa a zadajte svoj prihlasovací e-mail a heslo do HBO Max.

Bývalí predplatitelia HBO Max

Ak ste mali HBO Max predplatené v minulosti:

Predplatitelia HBO

Ak máte HBO v rámci internetového, mobilného alebo televízneho balíka, môžete mať prístup k službe Max bez ďalších poplatkov. Viac informácií nájdete v časti Mám už prístup k Max?

Noví predplatitelia

Noví predplatitelia sa môžu prihlásiť cez jedného z našich partnerov alebo na max.com. Viac informácií nájdete v časti Ako sa prihlásim do Max?

Máte už účet HBO Max?Prihláste sa do Max s e-mailovou adresou a heslom k vášmu HBO Max účtu a potom vyberte Obnoviť predplatné. Viac informácií nájdete v časti Obnoviť predplatné do Max.

Na ktorých zariadeniach môžem pozerať?

Max je dostupný na mnohých rôznych zariadeniach. O ktoré zariadenia ide zistíte v časti Podporované zariadenia Max.

Zariadenie Apple iOS

Na lepší zážitok z pozerania aktualizujte softvér svojho zariadenia iPhone alebo iPad na najnovšiu verziu. Postupujte takto:

 • Na svojom zariadení Apple otvorte Nastavenia, zvoľte Všeobecné> Aktualizácia softvéru. Viac informácií nájdete v článku Aktualizujte svoj iPhone alebo iPad od spoločnosti Apple.
 • Ak nemôžete aktualizovať iPhone, iPad alebo iPod Touch na iOS 14 alebo novší, skúste prejsť na iné podporované zariadenie, aby ste získali lepší zážitok z pozerania.
Prenesú sa moje profily a nastavenia HBO Max?

Vaše profily HBO Max, história sledovania a nastavenia (vrátane rodičovskej kontroly) sú k dispozícii v službe Max.

Na Max sa neprenášajú dve veci:

 • Stiahnuté položky z HBO Max: Budete si musieť opätovne stiahnuť svoje programy a filmy s Max.
 • Personalizované profilové obrázky: Ak ste mali personalizovaný profilový obrázok na HBO Max, v službe Max nájdete generickú profilovú ikonu (Max nepodporuje personalizované profilové fotky). Ak si chcete vybrať iný profilový avatar, urobíte tak v časti Pridať a spravovať profily Max.

Môžete pridať PIN profilu k akémukoľvek profilu, aby ste zabránili iným ľuďom z domácnosti používať váš profil. Viac informácií nájdete v časti Pridať PIN profilu.

Každý z vašich profilov má časť Moje tituly s o zoznamami Pokračovať v pozeraní a Môj zoznam.

Sú nejaké zmeny v cene?

Ak ste si predplatili HBO Max prostredníctvom nás alebo obchodu s aplikáciami, cena vášho predplatného sa nezmení najmenej 60 dní po spustení služby Max 21. mája 2024. V deň ďalšieho obnovenia, ktoré sa uskutoční 23. júla alebo neskôr, sa vaša cena zmení na aktuálnu cenu za predplatné Standard. Bližšie podrobnosti vám oznámime v čase bližšom k uskutočneniu tejto zmeny.

Ak ste si predplatili HBO Max prostredníctvom poskytovateľa internetového, mobilného alebo televízneho pripojenia, váš poskytovateľ vás bude informovať o všetkých zmenách cien alebo typov predplatného.

Ceny služby Max sa rôznia v závislosti od poskytovateľa a typu predplatného. Viac informácií o cenách nájdete na max.com.

Sú nejaké zmeny v predplatnom?

Ak ste si predplatili HBO Max prostredníctvom obchodu s aplikáciami alebo priamo cez nás (na HBOMax.com), zachováte si aktuálne funkcie a nastavenia svojho predplatného. Ak budeme musieť v budúcnosti vykonať zmeny vo funkciách vášho predplatného, dáme vám o tom vopred vedieť.

Ak ste si predplatili službu HBO Max prostredníctvom poskytovateľa internetového, mobilného alebo televízneho pripojenia, váš poskytovateľ vás bude informovať o všetkých zmenách v predplatnom.

Zavádzame tiež 2 nové základné typy predplatného:

 • Standard:
  • Pozerajte na 2 zariadeniach súčasne
  • Rozlíšenie Full HD 1080
  • Úplné pokrytie Olympijských hier Paríž 2024
  • Až 30 stiahnutých položiek
 • Premium:
  • Pozerajte na 4 zariadeniach súčasne
  • Pozerajte v 4 UHD a Dolby Atmos (podľa dostupnosti)
  • Úplné pokrytie Olympijských hier Paríž 2024
  • Až 100 stiahnutých položiek (s výnimkami)

Kanály a živé prenosy, ktoré sú zahrnuté v akomkoľvek type predplatného, budú obsahovať reklamy. Obsah na vyžiadanie môže obsahovať sponzoring a umiestňovanie produktov.

A predstavujeme nové rozšírenie Sport, ktoré môžete pridať k akémukoľvek základnému predplatnému:

 • Rozšírenie Sport* (podmienkou je základné predplatné)
  • Pozerajte Eurosport 1 a Eurosport 2
  • Živá cyklistika, tenis atď. v roku 2024
  • Vrátane Roland-Garros a Tour de France 2024

*Obmedzené na sledovanie 2 prenosov súčasne

Fakturuje vaše predplatné spoločnosť Apple? Ak chcete pozerať športové prenosy na Max, môžete si zvoliť predplatné Premium a Sport.

Ceny služby Max sa rôznia v závislosti od poskytovateľa a typu predplatného. Viac informácií o cenách nájdete na max.com.

Kde je služba Max dostupná?

Služba Max je v súčasnosti dostupná vo vybraných krajinách a regiónoch Európy, Latinskej Ameriky, Karibiku a v Spojených štátoch. Služba Max je k dispozícii aj v Spojených štátoch. V roku 2024 plánujeme spustiť Max v ďalších krajinách.

Pred cestou do inej krajiny, kde služba Max nie je k dispozícii, si nezabudnite stiahnuť seriály a filmy.

Môžem na Max sledovať Olympijské hry Pariž 2024?

Áno. Olympijské hry Paríž 2024 budú súčasťou každého typu predplatného Max.