Sledování Olympijských her na Maxu
Zobrazit více
Od 26. července se můžete na Maxu dívat na Olympijské hry v Paříži 2024, a to s jakýmkoli základním předplatným. Zjistěte víc. Zobrazit méně

Otázky a odpovědi k bezplatnému zkušebnímu období Maxu

Časté otázky a odpovědi:

Nabízíte možnost bezplatného zkušebního období?

Bezplatné zkušební období je krátkodobé období, kdy není účtován žádný poplatek za předplatné. Novým předplatitelům většina poskytovatelů Maxu bezplatné zkušební období nenabízí. Pokud je u předplatného nebo propagační nabídky možnost bezplatného zkušebního období, uvidíte nabídku při registraci.

Během bezplatného zkušebního období se můžete dívat online na cokoli z nabídky Maxu. Pokud se vám Max líbí, nemusíte dělat nic a vaše předplatné se bude automaticky obnovovat každé zúčtovací období, dokud ho nezrušíte.

Během bezplatného zkušebního období můžeme shromažďovat vaše osobní údaje za účelem zobrazování cílených reklam v souladu s našimi Zásadami ochrany soukromí.

Mám nárok na bezplatné zkušební období?

Pokud je u předplatného nebo propagační nabídky možnost bezplatného zkušebního období, uvidíte podmínky pro jeho získání při registraci. Některé propagační nabídky jsou například dostupné pouze novým předplatitelům Maxu.

Pokud máte za to, že vám byl poplatek naúčtován nesprávně, kontaktujte svého poskytovatele fakturace (přejděte do části Kdo mi vystavuje fakturu?).

Jak dlouhé je bezplatné zkušební období?

Pokud plán předplatného nebo promo nabídka zahrnuje bezplatné zkušební období, je jeho délka uvedena při registraci.

Kdy a jak mi bude stržena platba?

Při zahájení bezplatného zkušebního období musíte během registrace přidat způsob platby, aby se vaše předplatné po skončení zkušebního období automaticky převedlo na placené. První platba obvykle proběhne po skončení bezplatného zkušebního období (může se lišit podle poskytovatele fakturace).

Po bezplatném zkušebním období se vaše předplatné každé zúčtovací období automaticky obnoví, dokud ho nezrušíte. Chcete-li se vyhnout poplatkům za další zúčtovací období, musíte před dalším datem vyúčtování své předplatné zrušit.

Máte otázky k fakturaci? Přejděte do části Předplatná a účtování Maxu.

Proč mi byla stržena platba za bezplatné zkušební období?

Platbu po zahájení bezplatného zkušebního období jsme vám mohli strhnout z těchto důvodů:

 • Součástí nabídky není bezplatné zkušební období. Pokud není bezplatné zkušební období součástí předplatného nebo propagační nabídky, bude vám platba za Max stržena při registraci.
 • Nemáte nárok na bezplatné zkušební období. Pokud u předplatného nebo propagační nabídky nesplňujete podmínky k získání bezplatného zkušebního období, bude vám stržena platba za Max při registraci. Některé propagační nabídky jsou například dostupné pouze novým předplatitelům Maxu. Pokud se domníváte, že jsme vám platbu strhnout neměli, obraťte se na poskytovatele, který vám Max účtuje (viz článek Kdo mi vystavuje fakturu? níž).
 • Blokace z důvodu ověření. Nestržená platba je pravděpodobně zablokovaná z důvodu ověření. Blokaci z důvodu ověření provádíme, abychom ověřili, že je váš způsob platby platný a platbu bude možné v budoucnu úspěšně strhnout (po skončení bezplatného zkušebního období).
  Blokace z důvodu ověření je dočasná a měla by se uvolnit do 7–10 dnů (doba se liší podle finanční instituce). Blokace z důvodu ověření není platba, ale může ovlivnit váš disponibilní zůstatek. Kdy bude blokace zrušena a kdy bude zadržená částka přičtena zpět k vašemu dostupnému zůstatku, vám sdělí vaše finanční instituce.
Kdo mi vystavuje fakturu?

Jak zjistit, kdo vám Max účtuje:

 1. Udělejte jeden z následujících kroků:
  • Web: Přejděte na stránku max.com/subscription a přihlaste se ke svému účtu. Nemůžete se přihlásit?
  • Telefon, tablet nebo počítač: Na Maxu vyberte svůj profil a pak možnost Předplatné.
  • Televize: Na Maxu vyberte ikonu nastavení ozubené kolečko vlevo dole a pak možnost Předplatné.
 2. Tady zjistíte, kdo vám účtuje poplatky za základní předplatné (horní část obrazovky)

Můžete si také projít své bankovní výpisy nebo se na vyúčtování Maxu zeptat svého poskytovatele internetu, mobilního připojení nebo TV. (Pokud je Max součástí internetového, mobilního nebo televizního balíčku, nemusíte vidět samostatný poplatek.)

Máte otázky k fakturaci? Přejděte do části Předplatná a účtování Maxu.

Jak zruším zkušební období?

Aby vám nebylo účtováno další zúčtovací období, musíte předplatné zrušit alespoň 24 hodin před skončením bezplatného zkušebního období. Ve sledování online můžete pokračovat až do konce zkušebního období, i když ho zrušíte dříve.

Máte další otázky?